Die Experten für abwasserfreie Produktion

W naszym doradztwie będziemy konsekwentnie dążyć do realizacji celu, jakim jest optymalne zintegrowanie systemów destylacji próżniowej VACUDEST z procesami produkcyjnymi w Twojej firmie.

Spośród ponad 3,5 miliona dostępnych wariantów starannie wybierzemy dla Ciebie właściwą konfigurację spełniającą Twoje konkretne wymagania, a w rezultacie powstanie system oczyszczania ścieków skrojony na miarę potrzeb Twojej firmy.

Centralnym elementem filozofii firmy H2O jest opracowywanie urządzeń technicznych do oczyszczania ścieków, które będą dostosowane do wymagań poszczególnych klientów, bowiem nie wszystkie ścieki przemysłowe są takie same. Rozmaitość zastosowań w najróżniejszych gałęziach przemysłu wymaga indywidualnie dobranej techniki i systemów oczyszczania ścieków. Z tego względu również i my nie proponujemy naszym klientom żadnych masowych rozwiązań, lecz indywidualnie dostosowane systemy i urządzenia do oczyszczania odpadów płynnych. Aby rozwiązania VACUDEST były jak najbardziej dopasowane do potrzeb klienta, opracowaliśmy nowy system modułowy.

Ciągła praca nad dalszymi innowacjami w celu optymalizacji kosztów

Nasz najwyższej jakości system oczyszczania ścieków VACUDEST podlega ciągłemu procesowi innowacji. Innowacja oznacza dla nas zobowiązanie do dostarczania klientom rzeczywistych korzyści: samooczyszczające się wymienniki ciepła Activepowerclean, systemy niewymagające znacznych nakładów konserwacyjnych oraz niezawodne układy sterowania urządzeniem VacuTouch stanowią gwarancję bezpieczeństwa techniki ściekowej. Dodatkowe wyposażenie opcjonalne, takie jak np. układ kondensacyjny Clearcat lub system Destcontrol, zapewnia krystaliczną czystość destylatów i sprawia, że ich jakość spełnia ze sporym marginesem nawet najbardziej rygorystyczne wymogi. Właśnie dlatego wydajny, przyjazny dla środowiska i najwyższej klasy system oczyszczania ścieków VACUDEST stanowi z pewnością najlepszy wybór w każdych okolicznościach.

Dowiedz się więcej o naszej przyszłościowej metodzie oczyszczania ścieków przy użyciu systemów destylacji próżniowej VACUDEST.

Przystępując do korzystania z naszej witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie przez firmę H2O z plików cookie w celu optymalizacji usług.
Więcej informacji