Die Experten für abwasserfreie Produktion

Wydarzenia

14. - 18. Maja 2018

IFAT to największe na świecie targi z obszaru gospodarki wodno-ściekowej, gospodarki odpadami i surowcami mineralnymi organizowane co dwa lata na terenach targowych w Monachium. W targach bierze udział ponad 3000 wystawców i około 138 000 gości z całego świata, co sprawia, że są one największą imprezą w branży technologii środowiskowych. Na stoisku H2O będzie można zasięgnąć wielu wartościowych wskazówek dotyczących bezpiecznego i wydajnego oczyszczania i recyklingu ścieków przemysłowych z wykorzystaniem naszej przełomowej instalacji destylacji próżniowej VACUDEST. Odwiedź nas na naszym stoisku od 14 do 18 maja. Nasi specjaliści chętnie doradzą w kwestii postawienia pierwszych kroków na drodze do prowadzenia produkcji bez wytwarzania ścieków.

02. - 04. Października 2018 

Spotkajmy się na międzynarodowych targach branżowych OILexpo. Jedną z korzyści uczestnictwa w imprezie jest zdobycie obszernej wiedzy na temat nowości w technologii produkcji. Od 2 do 4 października w Sosnowcu będzie można spotkać naszych ekspertów. Udzielą oni informacji na temat naszej nowoczesnej instalacji destylacji próżniowej VACUDEST do oczyszczania i recyklingu ścieków przemysłowych powstałych w wyniku różnych procesów produkcyjnych. Wykorzystaj szansę na uzyskanie kompleksowych informacji o rozwiązaniach umożliwiających prowadzenie produkcji bez wytwarzania ścieków.  

Przystępując do korzystania z naszej witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie przez firmę H2O z plików cookie w celu optymalizacji usług.
Więcej informacji