Die Experten für abwasserfreie Produktion

Wyparki próżniowe upowszechniły się na rynku jako urządzenia służące do najbardziej ekonomicznego recyklingu ścieków płynnych w przemyśle.

Wyparka próżniowa prosto od specjalistów do spraw recyklingu ścieków płynnych

Jesteśmy czołowym producentem systemów do recyklingu ścieków płynnych pochodzących z następujących branż: produkcja i obróbka metali, budowa pojazdów, żegluga powietrzna, budowa maszyn, elektrotechnika, zaopatrzenie i utylizacja.

Wyparki próżniowe VACUDEST do recyklingu ścieków produkujemy z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych w siedzibie naszej firmy w badeńskim miasteczku Steinen. Pod znakiem niemieckiej myśli inżynierskiej „German Engineering” oferujemy najwyższą jakość i niezawodne rozwiązania systemowe, na których zawsze można polegać.

W ponad 50 krajach wspieramy naszych klientów w prowadzeniu produkcji wolnej od ścieków doskonałymi systemami do recyklingu ścieków płynnych i rozległą wiedzą specjalistyczną. Satysfakcja klientów jest dla nas zawsze priorytetem. Jesteśmy kimś więcej niż tylko dostawcą systemów do recyklingu ścieków. Jesteśmy partnerem wiarygodnym. Jako pionierzy w swojej dziedzinie wybiegamy myślą krok naprzód i informujemy klientów o możliwościach ograniczenia kosztów i nowych technologiach recyklingu ścieków w przemyśle.

H2O. Specjaliści produkcji wolnej od ścieków.

  • Centrum Badań Stosowanych wspierających produkcję wolną od ścieków w Steinen.
  • Więcej niż 1370 referencji dotyczących recyklingu ścieków płynnych.
  • Ogólnoeuropejska sieć serwisowa.
  • Globalny serwis elektroniczny i błyskawiczne dostawy części zamiennych.

Wyparki próżniowe firmy H2O do recyklingu ścieków płynnych. Wydajne procesy. Niezawodne rozwiązania.

Rok wynalezienia wyparki próżniowej VACUDEST: 1986
Rok powstania przedsiębiorstwa w wyniku wykupu menedżerskiego: 1999

Od powstania firmy w 1999 roku nasze przedsiębiorstwo prowadzone przez właścicieli wykazało się ponadprzeciętnym wzrostem wynoszącym 16 procent rocznie. Od ponad 30 lat opracowujemy rozwiązania techniczne w dziedzinie odparowywania próżniowego. Nasze wydatki na rozwój innowacji dla przyszłości wolnej od ścieków przekraczają średnio 4 procent łącznych obrotów. Nasi pracownicy, ich pionierski duch, ich zaangażowanie i entuzjazm prowadzą nas do praktycznej realizacji postawionego celu, jakim jest przyszłość wolna od ścieków — dlatego inwestujemy nieustannie w nowe miejsca pracy.

Więcej informacji na temat recyklingu ścieków płynnych i produkcji wolnej od ścieków można znaleźć tutaj...

Przystępując do korzystania z naszej witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie przez firmę H2O z plików cookie w celu optymalizacji usług.
Więcej informacji