Die Experten für abwasserfreie Produktion

To bardzo proste: kiedy system oczyszczania ścieków nie działa lub jego działanie nie przynosi wystarczająco dobrych wyników, stanowi to określony koszt. Nawet
w przypadku optymalnej organizacji potrzeba czasu, aby technik serwisowy pojawił się na miejscu. Dlatego stworzyliśmy nasz serwis elektroniczny, dzięki któremu możemy pomóc Ci szybko i niedrogo.

System sterowania urządzeniem Vacutouch z możliwością zdalnego dostępu

Nowoczesny system sterowania urządzeniem Vacutouch umożliwia wygodny, zdalny dostęp do systemu destylacji próżniowej VACUDEST przez Internet. Dotyczy to zresztą nie tylko nas, lecz także wykwalifikowanej kadry pracowniczej Twojej Firmy. Niezależnie od tego, czy jest to komputer stacjonarny, laptop, tablet czy telefon komórkowy – jeśli tylko ma dostęp do Internetu, za jego pośrednictwem możesz uzyskać dostęp do swojego systemu destylacji próżniowej VACUDEST.

Fachowe wsparcie obniża koszty

Poza danymi bieżącymi dostępna jest również historia z ostatnich 12 miesięcy. Dzięki temu nasi specjaliści serwisowi uzyskują pełen przegląd sytuacji na miejscu
i mogą udzielić błyskawicznej i skutecznej pomocy. To sprawia, że ponad 40 % wszystkich wymaganych dotychczas i nieplanowanych interwencji techników serwisowych na miejscu staje się zbędne. W ten sposób ograniczysz czasy przestojów, zwiększysz dostępność systemu i obniżysz koszty.

Najlepiej przygotowany serwis na miejscu

Jeśli jednak mimo wszystko konieczna będzie interwencja na miejscu, zostanie ona przygotowana najlepiej jak to tylko możliwe. Niezbędne części zamienne zostaną wysłane już z wyprzedzeniem, a nasi doskonale wykwalifikowani technicy serwisowi będą mieć na tę okoliczność kilka gotowych rozwiązań.

Przystępując do korzystania z naszej witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie przez firmę H2O z plików cookie w celu optymalizacji usług.
Więcej informacji