Die Experten für abwasserfreie Produktion

Nieustannie dążysz do zwiększenia wydajności produkcji. Mogą to być modyfikacje w istniejących systemach lub zastosowanie nowych, niekonwencjonalnych chemikaliów procesowych, których użycie prowadzi do poprawy jakości lub obniżenia kosztów produkcji. Mogą też pojawić się zupełnie nowe procesy wynikające ze zmian w głębokości przetwarzania lub z wprowadzania nowych produktów. Będziemy towarzyszyć Ci w realizacji projektów i zadbamy o to, aby Twój system destylacji próżniowej VACUDEST spełniał również nowe wymagania.

Niezawodność procesów dzięki doświadczeniom zgromadzonym przez ponad 30 lat

W naszym Centrum Badań Stosowanych wspierających produkcję wolną od ścieków zbadamy, jaki wpływ na system oczyszczania ścieków mają zmiany procesowe zachodzące w Twoim przedsiębiorstwie. Na tej podstawie opracujemy rozwiązania gwarantujące niezawodną i wydajną eksploatację systemu destylacji próżniowej VACUDEST również w przyszłości. System modułowy VACUDEST umożliwia dokonanie wielu adaptacji minimalnym nakładem środków.

Szybkie wdrożenie minimalizuje czasy przestojów

 W kolejnej fazie w sposób szczegółowy i produktywny zaplanujemy przebudowę systemu dla Twojej firmy. Wspólnie ograniczymy czas przestoju i zadbamy o to, by
w jak najkrótszym czasie można było przywrócić funkcjonowanie systemu. Skorzystaj z naszego doświadczenia i z powodzeniem wprowadzaj zmiany w sposób ekonomicznie efektywny. 

Przystępując do korzystania z naszej witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie przez firmę H2O z plików cookie w celu optymalizacji usług.
Więcej informacji