Die Experten für abwasserfreie Produktion

Nie ryzykuj i postaw na pewność, gdy zamawiasz części zamienne do systemu destylacji próżniowej VACUDEST. Dzięki naszemu doskonale zaopatrzonemu magazynowi części zamiennych możemy błyskawicznie zareagować na Twoje potrzeby. Jeśli złożysz zamówienie w dzień roboczy przed godziną 13, Twoje części zostaną wysłane jeszcze tego samego dnia.

Pewność, że części zamienne są odpowiednie

Dokumentacja produktu Twojego systemu pozwala dokładne prześledzić, jakie części zostały w nim zainstalowane. To umożliwia nam dostarczenie odpowiednich części zamiennych z gwarancją ich funkcjonalności. Możesz mieć pewność, że naprawa zostanie szybko wykonana, a Twój system będzie po niej działać niezawodnie. W ten sposób ograniczysz czasy przestojów i zwiększysz dostępność systemu.

Usługa wymiany części optymalizuje dostępność systemu

W niektórych przypadkach pojawia się pytanie o zasadność wymiany wadliwej części, szczególnie wówczas, gdy naprawa jest znacznie tańsza niż wymiana.
W tym celu rozwinęliśmy unikatową usługę wymiany części obejmującą komponenty systemu istotne procesowo. Prześlemy do zainstalowania profesjonalnie zregenerowaną część zamienną, a wadliwy element odeślesz nam z powrotem. Po zakończeniu remontu pobierzemy należność jedynie za koszty naprawy. Ten wygodny proces wymiany części jest nieskomplikowany, pozwala zaoszczędzić wiele czasu i obniża koszty utrzymania. 

Przystępując do korzystania z naszej witryny, użytkownik wyraża zgodę na korzystanie przez firmę H2O z plików cookie w celu optymalizacji usług.
Więcej informacji